Home » 2020 » Март » 21 » Automobilių langų plovimo skystis
13:17
Automobilių langų plovimo skystis

Lietuvoje siaučiant Covid-19 virusui yra rekomenduojama saviizoliacija namuose. Tačiau važiuoti automobiliu iki parduotuvės, pas savo giminaičius nėra uždrausta. Todėl auto priežiūros priemonės vis dar išlieka aktualios, ypač langų apiplovimo skysčiai. Juk lyjant ar šviečiant saulei nereiškia, kad nešvarumai nepatenka ant priekinio stiklo ir jo nuplauti nereikia. Juk reikia pripažinti svarbų faktą, kad kuo švaresni automobilio stiklai, tuo geresnis matomumas pro juos. Tai įtakoja ir saugesniam vairavimui.

Automobilių langų plovimo skystis

Auto langams naudojamas skystis nėra tik išpurškimui naudojama priemonė. Tokia priemonė privalo ne tik sudrėkinti stiklą, galinį ar priekinį, bet ir juos efektyviai nuplauti, leidžiant valytuvams nuvalyti ištirpusius nešvarumus. Kiekvienas transporto priemonės valdytojas žino, kad ne visi auto langams siūlomi skysčiai yra veiksmingi bei efektyvūs. Daugelis pigių priemonių turi tik kvapą, bet nuplaunant nešvarumus nuo langų, jie tik dar labiau išterlioja stiklą, kuris tampa mažinančiu matomumą vairuojant. Tad neretai tenka paieškoti efektyvių priemonių, kurios galėtų atitikti vairuotojų reikalavimus ir nekainuotų brangiai. Ne visos brangios priemonės taip pat yra efektyvios ir patikimos auto langų plovimui. Todėl svarbu sužinoti ir atrasti Buksvarus.lt, kuris siūlo itin efektyvų auto langų apiplovimo skystį. 

Koncentruota langų plovimo priemonė

 Naudinga žinoti, kad nors automobilių langams priemonių galima rasti itin daug ir internete, Buksvarus.lt siūlo itin efektyvią koncentruotą priemonę iš Švedijos. Koncentratas yra efektyvus tuo, kad jo gamybos metu buvo panaudoti keli nano technologijų sukurti priedai leidžiantys nesudėtingai nuvalyti net ir įsisenėjusius nešvarumus ant automobilio stiklo. Ypač toks klausimas yra aktualus varą, kai visi vabzdžiai skraido nepaisydami vairuotojų elgesio keliuose ir jų taisyklių. Išsitaškę ant priekinio lango vabalai palieka nemažą taršių medžiagų kiekį, kurį norisi nuvalyti iškarto. Deja, su pigiausiais plovimo skysčiai padaryti to efektyviai nepavyksta. Panašiai kaip ir riebalus bandyti nuplauti tik vandeniu nenaudojant jokios tam skirtos priemonės. Buksvarus.lt priemonė ir sudėtyje esančios nano dalelės leidžia skysčiui itin greitai prasiskverbti į nešvarumus. Koncentratas leidžia vasarą pasigaminti tokią priemonę, kuri leistų tai įgyvendinti itin efektyviai. Juk skraidantys vabzdžiai yra įvairių rūšių, todėl ne visi nusivalo taip kaip norima.

Kitas plovimas bus lengvesnis

 Apiplovus automobilio langus Buksvarus.lt koncentruotu skysčiu, kiti plovimo procesai bus kur kas lengvesni. Nano dalelės sumažina nešvarumų prilipimo riziką, reaguoja su papildoma skysčio doze ir efektyviai suveikia nuplaunant visus vabzdžių likučius. Ko daugiau reikia reikliam vairuotojui turint tokią priemonę. Juk su langų skysčiu galima apiplauti visus automobilio langus, paruošiant juos kelionei. 250 mililitrų Buksvarus.lt automobilio langų plovimo skystis leidžia pasigaminti 25 litrus itin efektyvios priemonės. Kainuoja ji priklausomai nuo sezono nuo 4-5 eurų vasarą ir nuo 3-4 eurų žiemą, jei norėsite tinkamai pasiruošti vasarą.

Taigi, automobilių langams skirtas skystis yra geriausias tada, kai jis viršija lūkesčius nuplaunant nešvarumus - Buksvarus.lt

Category: Prekės | Views: 5552 | Added by: RA | Tags: automobilių langų plovimo skystis, automobilių stiklų plovimo skysčiai, auto langu skystis, auto langu apiplovimo priemones, automobiliu langu skystis kaina | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar